O nas

GEM to klejnot, CRU to status nadawany najwyborniejszym winom posiadającym pewne charakterystyczne cechy wyróżniające go spośród innych – CRU to jakość, wyjątkowość, klasa …. 

GEM CRU to marka której bedą państwo mogli zaufać. Nasi rzeczoznawcy doradzą w kwestii zakupu wymarzonej biżuterii i  kamieni szlachetnych, ich certyfikacji i wycenie. Odpowiedzą na wasze pytania i wątpliwości. Oferujemy również sourcing –  pozyskanie diamentów i kamieni szlachetnych na zamówienie oraz realizację projektów  indywidualnych  w naszym GEM CRU ATELIER.

 Marka GEM CRU powstała, by tworzyć biżuterię której charakterystyką będzie jakość kamieni szlachetnych, oryginalny design i  solidne rzemiosło jubilerskie.  Biżuteria GEM CRU to w większości unikatowe egzemplarze autorskie o niepowtarzalnej  formie, często w całości wykonane ręcznie. Naszym marzeniem jest, aby nasi odbiorcy, mogli cieszyć się biżuterią i ozdobami, które są niepowtarzalne,  dobrze wykonane , które nie stracą  na wartości i  może kiedyś będą  przekazywane kolejnym pokoleniom….

na baner3-kopia

GEM CRU  kontynuując tradycje rodzinne, posiada 25 letnie doświadczenie w pracy ze wspaniałymi materiałami jakimi są złoto, srebro i kamienie szlachetne.   

GEM CRU to design powstały z rąk pracy artystów i tego, co dała nam Ziemia. Pracujemy wyłącznie z kamieniami naturalnymi oraz metalami w znacznej mierze pochodzącymi z recyklingu.

Serdecznie zapraszamy do naszego SKLEPU STACJONARNEGO, zlokalizowanego na Gdańskiej Starówce, gdzie znajdą państwo
ofertę niedostępną online oraz kolekcję biżuterii wykonanej przez artystów nie związanych na stałe z naszą pracownią.

Wyszukaj produkty dla Siebie

Zapytaj o szczegóły produktu